Powered by Blogger.

NEON WINTER.

Jewellery: ENERGETIX  o  Coat: MISS FOFO  o  Overknee boots: HERE  o  Shades: MISSONI   o   Hat: HERE   o  Bag: POUPEE DE PAPIER   o  Leggins: HERE  o   Gloves: SAMSONITE  o  Nails: HERE 
Biżuteria: ENERGETIX  o  Płaszcz: MISS FOFO  o  Kozaki za kolano:  TUTAJ  o  Okulary: MISSONI   o   Czapa: TUTAJ   o  Torba: POUPEE DE PAPIER        Legginsy: TUTAJ  o   Rękawiczki: SAMSONITE  o  Pazury: KLIK Pięknej białej zimy za oknami już nie ma, ale za to została złapana na nowych zdjęciach, chyba pierwszych w tym sezonie w iście zimowym stylu. Ja leżę rozłożona w samym środku sesji i próbuje dojść do siebie przed czwartkowymi warsztatami. Zanim jednak wrócę znowu pod pierzynę, chciałabym Wam szybko przybliżyć moją nową, bardzo niezwykłą współpracę, która przewinie się przez kilka następnym wpisów - mowa tu o niemieckiej marce ENERGETIX. Dlaczego piszę niezwykła? Bo jest to marka (m.in.) zajmująca się tworzeniem designerskiej, nowoczesnej biżuterii, która... ma działanie lecznicze.
Brzmi jak buńczuczny koncept rodem z Hollywood? To samo pomyślałam, jak o nich usłyszałam po raz pierwszy. Moje zdanie zmieniło się jednak o 180 stopni, już w niecały tydzień po rozpoczęciu użytkowania, ale póki co nic Wam nie zdradzę, na razie musicie uwierzyć mi na słowo i napawać się minimalistyczną linią projektową kolczyków i bransolet.

_______________________________________________________________________________________________________________


Hello there lovelies! I'm very grumpy because I've caught the flu and I'm dying I'm bed. In the meantime, let me show you very fresh and new photo shoot in beautiful winter scenery with casual coat with fur hoodie and juicy lime tote for cheering up. How do you feel about neons in the winter?
___________________________________________________________________________________________________DON'T FORGET TO LIKE MY FANPAGE HERE
NIE ZAPOMNIJ POLAJKOWAĆ MOJEGO FANPAGE'A TUTAJDo zobaczenia wkótce na Pandamone!
See you soon on Pandamone!
____________________

M

Share on :
NEON WINTER.
NEON WINTER.
Reviewed by Unknown
Published :
Rating : 4.5

No comments:

Post a Comment