Powered by Blogger.

KEY FASHION WEEK.


  Hoodie: H&M     Lipstick: DIOR     Shades: MISSONI 
  Bluza: H&M     Szminka: DIOR     Okulary: MISSONI    

Kochani, w ten  przedostatni dzień maja wrzucam  obiecaną relację z pokazów mody KEY FASHION WEEKSw których zeszłorocznej edycji również miałam okazje uczestniczyć.

O CO CHODZI?
Jest to cykliczna impreza zrzeszając ludzi ze świata biznesu i szeroko rozumianej mody i urody - projektantów, stylistów, fryzjerów, makijażystów, fotografów i sympatyków wyżej wymienionych. Eventy te są stosunkowo młode, była to dopiero 3 edycja, co niestety widać. Event podzielony jest na 3 części : casting Avant Models w poszukiwaniu nowych, świeżych twarzy, metamorfozy oraz pokazy mody. Każdą edycje Uświetnia pojawienie się  gwiazdy, tym razem była to Joanna Dżoana Krupa.


GDZIE I KIEDY?
Jak juz pisałam, festiwal odbywa się cyklicznie w obrębie  województwa Śląskiego, ta edycja miała miejsce na parterze Galerii Katowickiej w miniony weekend, tj. 22-23 maja.

CZY WARTO?
Ciężkie pytanie niestety, gdyż wydarzenie pozostawia wiele do życzenia. Jest (trochę) lepiej niż było rok temu, ale wciąż bez szału, a myślałby kto, że do trzech razy sztuka. Pomijając już sprawę, po raz kolejny nietrafionej miejscówki (przed sklepem ze sprzętem rtv i agd) oraz poziomu żartu naszej gwiazdy, trochę smuci fakt, że osoba prowadząca notorycznie zacinała się oraz przekręcała nazwy wystawców, mimo zaproszenia blogerzy mieli problem z wejściem, nie zaproponowano nam nawet przysłowiowej szklanki wody przez całe 2,5 godziny trwania eventu. Modelki i modele, chociaż bardzo urodziwi, mieli wystające metki na widoku, plakietki z ceną na butach a spod obcisłych kreacji widać było kompletnie niedobraną bieliznę. Co więcej, obiecane spotkanie z Joanna Krupą, jak się nieststy spodzieałam, okazało się zamienieniem raptem jednego zdania oraz zrobieniem wspólnego zdjęcia. Metamorfozy były jedyną częścią która trochę ratowała wydarzenie, gdyż widać było niekłamane zadowolenie osób, na których były przeprowadzane, co zdecydowanie podniosło mnie na duchy i wywołało duży aplauz publiczności, minusem było jednak NIE pokazananie jak osoby wyglądały przed metamorfozami.

Jak wspominałam, w zeszłym roku było gorzej, ale przed KEY FASHION jeszcze długa i wyboista droga, aby osiągnąć poziom zbliżony do eventów z serii Silesia Fashion Day, ja jednak mimo wszystko wciąż trzymam za nich kciuki, kto wiem, może w ich przypadku do 4 razy sztuka?


___________________________________________________________________________________________________DON'T FORGET ABOUT ONGOING GIVEAWAY HERE
NIE ZAPOMNIJ O TRWAJĄCYM KONKURSIE TUTAJ


Do zobaczenia wkótce na Pandamone!
See you soon on Pandamone!
____________________

M
Share on :
KEY FASHION WEEK.
KEY FASHION WEEK.
Reviewed by Unknown
Published :
Rating : 4.5

No comments:

Post a Comment