Powered by Blogger.

NEW YEAR'S WISHLIST.

Nadchodzi nowy rok, i cóż mogę powiedzieć, trzeba uzupełnić swoją garderobę:D. Niedawno natknęłam się na fantastyczną stronę, o której istnienie nie miałam wcześniej pojęcia Persunmall:
i jak się okazało, można się na niej zaoptarzyć po zęby - od bielizny po buty i płaszcz. Tak oto powstała szałowa kreacja, którą (mam nadzieję ) skompletować w czasie bliższym lub dalszym. Dajcie znać co o niej sądzicie, który element podoba Wam się najbardziej, jest kontrastowo, ale z mocnym akcentem no i oczywiście w duchu lat 50 i ku czci Audrey Hepburn.

Here comes the New Year and, what can I say, I have to complete my wardrobe:D I recently came across a fabulous online shop Persunmall : where  I can clothe from head to toe : I can find a perfect pair of tights matching the dress and even coat which goes with it! This is how this fancy outfit came to life. Let me know what You think about it, and which piece You like the most. This look is very contrastive as always, but with strong emphasis on vivid colour, in the spirit from the 50s and a tribute to Audrey Hepburn of course.


Co podoba Wam się najbardziej?
Which piece you like the most?

See you soon on Pandamone!
Do zobaczenia na Pandamone!


xoxo


M

Share on :
NEW YEAR'S WISHLIST.
NEW YEAR'S WISHLIST.
Reviewed by linda ul ulum
Published :
Rating : 4.5

No comments:

Post a Comment